Finále: 1. Zmarzlik, 2. Janowski (oba Pol.), 3. Michelsen, 4. Thomsen (oba Dán.).
Pořadí MS (po 1 z 12 závodů): 1. Zmarzlik 18 b., 2. Janowski 17, 3. Michelsen 14.
Finále: 1. Zmarzlik, 2. Janowski (oba Pol.), 3. Michelsen, 4. Thomsen (oba Dán.).
Pořadí MS (po 1 z 12 závodů): 1. Zmarzlik 18 b., 2. Janowski 17, 3. Michelsen 14.
Moto3: 1. Guevara 1:45,880, 2. García (oba Šp./GasGas) -0,124, 3. Masiá (Šp./KTM) -0,171.
Moto2: 1. Ogura (Jap./Kalex) 1:41,289, 2. Arbolino (Šp./Kalex) -0,010, 3. Lowes (Brit./Kalex) -0,032, ...22. Salač (ČR/Kalex) nepostoupil do 2. kvalifikace.
MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:36,170, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,453, 3. A. Espargaró (Šp./Aprilia) -0,763.
1. Cais, Trunkát (Ford Fiesta R5 MkII) 37:02,8, 2. Březík, Krajča (Škoda Fabia R5) -17, 3. Štajf, Rajnoha (Volkswagen Polo Gti R5) -1:24,1.
Erik Cais obhájil loňské prvenství.
První část (časovka 13,5 km): 1. Schweinbergerová (Rak.) 17:54, 2. Skalniaková-Sójková (Pol.) -20, 3. Fandelová (Něm.) -22, ...8. Kvasničková -35, 29. Bajgerová -1:30, 37. Kohoutková (všechny ČR) -1:39.
Druhá část (68,5 km): 1. Skalniaková-Sójková 1:51:33, 2. Wlodarzcyková, 3. Karasiewiczová (obě Pol.) obě stejný čas, 4. Bajgerová -4, 5. Zemanová, ...12. Růžičková (obě ČR) obě -7.
Průběžné pořadí: 1. Skalniaková-Sójková 7:56:41, 2. Rissvedsová (Švéd.) -15, 3. Schweinbergerová -17, ...9. Bajgerová -1:48, 22. Slaníková (ČR) -4:28, 33. Zemanová -7:18.
4. etapa (180,1 km): 1. Higuita (Kol./Bora-hansgrohe) 4:58:52, 2. Vlasov (Rus./Bora-hansgrohe), 3. Ayuso (Šp./SAE Team Emirates), 4. O’Connor (Austr./AG2R Citroën), 5. Pinot (Fr./Groupama FDJ), 6. Woods (Kan./Israel-Premier Tech) všichni stejný čas, ....Černý (ČR/Quick Step-Alpha Vinyl) nedokončil.
Průběžné pořadí: 1. Dennis (Austr./Jumbo-Visma) 17:27:01, 2. Ayuso -15, 3. Vlasov -18, 4. O’Connor -25, 5. Plapp (Austr./Ineos Grenadiers) -30, 6. Mäder (Švýc./Bahrajn Victorious) -32.
Muži:
Do 73 kg: 1. Hejdarov (Ázer.), 2. Esposito (It.), 3. Orujov (Ázer.) a Hristov (Bulh.).
Do 81 kg: 1. Grigalašvili (Gruz.), 2. Casse (Belg.), 3. Ungvári (Maď.) a Chouchi (Belg.), ...Kopecký vypadl ve 3. kole, Svoboda (oba ČR) vypadl ve 2. kole.
Ženy:
Do 63 kg: 1: Howellová (Brit.), 2. Fazliuová (Kos.), 3. Sharirová (Izr.) a Özbasová (Maď.), 5. Zachová (ČR).
Do 70 kg: 1. Gahieová (Fr.), 2. Van Dijkeová (Niz.), 3. Pinotová (Fr.) a Pogačniková (Slovin.).
bouldering
Finále: Skotsko - Švýcarsko 9:7
O 3. místo: Německo - Norsko 7:5
Muži:
Divize 1 - skupina o 5. až 8. místo:
Wales - ČR 3:1
Makin - Švec 3:0
Morris - Byrtus 1:3
Creed - Mekbib 3:1
Evans - Solnický 3:0
Finále: Anglie - Francie 3:0.
Češi skončili 7. a sestoupili do divize 2.
Ženy:
Divize 2 - o 3. místo:
Polsko - ČR 2:0
Tymaová - Babjuková 3:0
Kamiňská - Svobodová 3:0
Finále: Anglie - Wales 2:1.